[one_half last=”no” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””][fusion_text]Ons 2e elftal is dit ingedeeld in de reserve 5e klasse C.

De indeling is als volgt:

 1. Bakkeveen 3
 2. Buitenpost 1
 3. Groen Geel 4
 4. Groningen 2
 5. HFC ’15 3
 6. Houtigehage 2
 7. Italian Boys 1
 8. Jubbega 4
 9. Niekerk 1
 10. ONB 4
 11. Peize 4

[/fusion_text][/one_half][one_half last=”yes” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””][fusion_text]De bekerindeling is als volgt:

 1. Houtigehage 2
 2. Oerterp 3
 3. ONB 3
 4. Surhuisterveen 2

Bekerprogramma:

28 aug, 10:00Houtigehage 2 – Oerterp 3
01 sep, 18:45 Houtigehage 2 – ONB 3
04 sep, 11:00 Surhuisterveen 2 – Houtigehage 2

[/fusion_text][/one_half]