[one_half last=”no” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””][fusion_text]Het 3e elftal is dit jaar ingedeeld in de reserve 6e klasse F.

De indeling is als volgt:

 1. Aengwirden 3
 2. Boornbergum’80 4
 3. Gomos 5
 4. Gorredijk 6
 5. Houtigehage 3
 6. Marum 3
 7. Nieuw Roden 3
 8. Oerterp 4
 9. Surhuisterveen 3
 10. SVMH 3
 11. Sweach De 2
 12. TLC 4

[/fusion_text][/one_half][one_half last=”yes” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””][fusion_text]De bekerindeling is als volgt:

 1. Houtigehage 3
 2. ONB 4
 3. TLC 3
 4. Zwaagwesteinde 2

Het bekerprogramma:

28 aug, 11:00 TLC 3 – Houtigehage 3
01 sep, 18:45 ONB 4 – Houtigehage 3
04 sep, 10:00 Houtigehage 3 – Zwaagwesteinde 2

[/fusion_text][/one_half]