Alle jeugdspelers van SV Houtigehage JO15-1 gaan 18,19 en 20 mei naar een internationaal voerbaltoernooi in Duitsland. Om dit mogelijk te maken zijn er meerdere sponsoracties op touw gezet. In samenwerking met Barbecue Gigant Sjaak van der Schaaf hebben de jeugdspelers droge worsten verkocht. Daarnaast betaalt SV Houtigehage een deel van de kosten. Door Muta Sport is een toernooishirt ontworpen met daarop alle sponsoren die ervoor hebben gezorgd dat de jeugd op het toernooi in een nieuw trainingstenue kan verschijnen.

Wij willen alle sponsoren bedanken voor de medewerking! We gaan er een mooi toernooi van maken!

Shirt en trainingstenue Sponsoren:
Kapsalon Marianne
Loonbedrijf Lindeboom
Voegbedrijf Stoot en Lint
Diskspin Entertainment
J.Weening Timmerwerken
K.Weening Voegwerken
Sportcafé Drachten
A.Bos Montage en Installatie Techniek
Café/Cafétaria Sportlust
G. Lindeboom Timmerwerk
Hoveniersbedrijf T. Van der Wal
Jolmers Opleidingen BV
Hoeksma Schilderwerken
Auto demontagebedrijf P. Nicolai
Van den Bosch & Van der Tuin Bestratingen
Hoveniersbedrijf J. Gal
Hansma Bouwen & Zo
Zuidema ZTH Tuning
Loonbedrijf Bol
HOS Oil
Wiersma Logistics
’T Fryske Wâld
Klussenbedrijf G. Veenstra
RVS Leek
Schoonheidssalon & Medische pedicure Thea
Muta Sport