[two_third last=”no” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””][fusion_text]Volgend jaar op 1 april 2019 bestaat SV Houtigehage 90 jaar! Dit jubileum willen we natuurlijk niet ongemerkt voorbij laten gaan. Dit moet uiteraard gevierd worden met diverse activiteiten voor jong en oud. Natuurlijk hoort hier ook een groot eindfeest bij!

We zijn op zoek naar enthousiaste vrijwilligers die ons daar bij willen helpen. Heb jij zin om deel uit te maken van deze jubileumcommissie en/of wil je meer informatie? Neem dan contact op met Peter de Vries: 06-57617299 of per mail: peterdevries81@gmail.com. Contact opnemen met iemand anders van het bestuur mag natuurlijk ook. Of stuur een Facebookbericht.[/fusion_text][/two_third][one_third last=”yes” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””][imageframe lightbox=”no” gallery_id=”” lightbox_image=”” style_type=”none” hover_type=”none” bordercolor=”” bordersize=”0px” borderradius=”0″ stylecolor=”” align=”none” link=”” linktarget=”_self” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” hide_on_mobile=”no” class=”” id=””] [/imageframe][/one_third]