Wil jouw zoon of dochter graag op voetbal? Dat kan bij Houtigehage! Wij gaan volgend seizoen met drie jeugdteams de competitie in:

    • Houtigehage JO15 (12,13 en 14 jaar)
    • Houtigehage JO12 (9, 10 en 11 jaar)
    • Houtigehage JO8 (6 en 7 jaar)

Bij al onze jeugdteams zijn nieuwe jeugdleden zeer welkom! Zeker bij ons JO12 team. Komend seizoen wordt er nog op half veld 8 tegen 8 gespeeld, maar het is de bedoeling dat dit team een seizoen later op een volledig veld gaat voetballen (11 tegen 11).

Lid worden bij ons kan vanaf 5 jaar. 5 en 6 jarigen betalen geen contributie.

Wil je meer informatie? Of wil jouw zoon of dochter enkele trainingen proefdraaien? Neem dan contact op met Peter de Vries: 06-57617299 of per mail: peterdevries81@gmail.com. Lid worden kan via onze website: https://svhoutigehage.nl/lid-worden/