[one_full last=”yes” spacing=”yes” center_content=”no” hide_on_mobile=”no” background_color=”” background_image=”” background_repeat=”no-repeat” background_position=”left top” hover_type=”none” link=”” border_position=”all” border_size=”0px” border_color=”” border_style=”” padding=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” class=”” id=””][fusion_text]De selectiefoto van Houtigehage:[/fusion_text][imageframe lightbox=”no” gallery_id=”” lightbox_image=”” style_type=”none” hover_type=”none” bordercolor=”” bordersize=”0px” borderradius=”0″ stylecolor=”” align=”none” link=”https://svhoutigehage.nl/wp-content/uploads/2018/09/selectieHoutigehage1-1819.jpg” linktarget=”_self” animation_type=”0″ animation_direction=”down” animation_speed=”0.1″ animation_offset=”” hide_on_mobile=”no” class=”” id=””] [/imageframe][fusion_text]Achterste rij v.l.n.r: Andries Woudstra (trainer), Wiebe v/d Meer, Hein Elzinga, Dirk de Vries, Peter de Vries, Lieuwe de Meer (grensrechter)

Middelste rij: Germ de Vries (keeperstrainer), Klaas de Meer, Lars Vegter, Willem van Vulpen, Sietze de Vries, Bauke Donker, Andries Zwiers (leider)

Onderste rij: Jacques v/d Schaaf, Tjeerd Woudstra, Stefan Tuinstra, Jacob Bosma, Klaas Woudstra, Andries Gal

Ontbrekend op de foto: Gerrit Tuinstra, Auke v/d Meer
[/fusion_text][/one_full]