Ook in het nieuwe seizoen zal Andries Woudstra hoofdtrainer zijn van onze A-selectie. Andries Zwiers blijft de leider en Lieuwe de Meer blijft onze vaste grensrechter. Binnen het team zijn wel enkele mutaties, gestopt zijn Bauke Donker, Hein Elzinga en Jacob Bosma (naar VV Surhuisterveen). Nieuw bij onze selectie zijn Maiko van der Werff (van VV Drachten) en Gouke Woudstra (van Harkema Opeinde). Beide spelers hebben in de jeugd van SV Houtigehage gevoetbald en keren nu terug. Daarnaast komt ook Dani Rezelman onze A-selectie versterken (vorig seizoen overgekomen van vv TFS), door een blessure vorig seizoen helaas het volledige seizoen aan de kant gestaan.

Achterste rij v.l.n.r: Andries Gal, Jacques v/d Schaaf, Peter de Vries, Gerrit Tuinstra, Willem van Vulpen, Lieuwe de Meer (grensrechter), Andries Zwiers (leider)

Middelste rij: Andries Woudstra (trainer), Sietze de Vries, Dani Rezelman, Dirk de Vries, Stefan Tuinstra, Gouke Woudstra, Wiebe v/d Meer

Onderste rij: Lars Vegter, Klaas Woudstra, Tjeerd Woudstra, Maiko van der Werff, Klaas de Meer, Auke v/d Meer