Ook in het nieuwe seizoen zal Andries Woudstra hoofdtrainer zijn van onze A-selectie. Andries Zwiers blijft de leider. Lieuwe de Meer stopt als grensrechter en wordt opgevolgd door Jan Visker. Binnen het team zijn enkele mutaties. Onze aanvoerder Willem van Vulpen en Dirk de Vries vertrekken naar zaterdag 3e klasser VV Rottevalle. Jacob Bosma keert na een jaar terug. Oeds Gal komt vanuit de jeugd onze A-selectie versterken. Daarnaast keer oud jeugdspeler Maxim Visser terug na een aantal gestopte jaren.

De selectie:

1. Stefan Tuinstra
2. Jacob Bosma
3. Johannes Nijboer
4. Andries Gal
5. Jacques v/d Schaaf
6. Peter de Vries
7. Gerrit Tuinstra
8. Sietze de Vries
9. Dani Rezelman
10. Gouke Woudstra
11. Wiebe v/d Meer
12. Lars Vegter
13. Klaas Woudstra
14. Tjeerd Woudstra
15. Maiko van der Werff
16. Maxim Visser
17. Oeds Gal
18. Klaas de Meer
19. Auke v/d Meer
20. Hein Elzinga

Trainer: Andries Woudstra
Leider: Andries Zwiers
Keeperstrainer: Germ de Vries
Grensrechter: Jan Visker