Beste leden,
Helaas heeft het kabinet weer maatregelen moeten nemen vanwege de oplopende Corona cijfers.
Wat betekent dit voor ons?
De wedstrijden en trainingen op ons sportpark kunnen doorgang vinden en de spe(e)l(st)ers mogen gewoon gebruik maken van de kleedkamers, douches en toiletten. Er zijn echter geen toeschouwers welkom bij wedstrijden en trainingen, enige uitzondering zijn teambegeleiding, vrijwilligers die aanwezig moeten zijn en wedstrijdofficials.
De kantine zal enkel beperkt geopend zijn voor sporters en begeleiding en dit zal per week bekeken worden. De kantine zal in elk geval gesloten zijn van maandag t/m vrijdag en in de weekenden vanaf 20:00 uur.
BIJ KLACHTEN OF QUARANTAINE BLIJF THUIS
De bingo van vrijdag 26 november komt in ieder geval te vervallen
We hopen dat we snel weer volledig open kunnen en houden jullie op de hoogte.
Met vriendelijke groet,
Het bestuur